top of page

Нас
мільйони

Допомогаємо постраждалим від воєнних дій та окупації матерям та дітям

Про проект  "Мати і дитя"

«Жінки та діти, люди похилого віку та люди з обмеженими можливостями постраждали набагато більше, оскільки всі вони є вразливою групою людей», — заявив генеральний директор МОМ Антоніо Віторіно.

 

За даними МОМ, частка переселенців у загальній кількості населення України зросла до 17,5% – тобто кожна шоста людина стала внутрішньо переміщеною особою.

 

Останнє дослідження, проведене з 11 до 17 квітня, показало, що не менше 60% внутрішньо переміщених осіб становлять жінки.

При цьому більше половини переселенців повідомили про відсутність деяких харчів. Також 28% сімей з дітьми до п'яти років зіткнулися з труднощами в отриманні достатньої кількості їжі для своїх дітей.

 

З цих причин «Благодійний фонд «ЗЕЛЕНА КРАЇНА» призупинил всю діяльність в рамках проекту зі спасіння лісів України

і переорієнтується на роботу над проектами, пов’язаними з організацією дієвої допомоги людям, особливо, матерям з дітьми, особам похилого віку та з обмеженими можливостями, які знаходяться в районах запеклих бойових дій, і яким вкрай необхідні їжа, медикаменти, теплі речі та елементарні предмети першої необхідності.

 

Ми розпочинаємо збір грошей для закупівлі ліків та продуктів, а також організовуємо логістичну систему для забезпечення поставок зі складів США, Німеччини та Польщі.

4,3 млн

дітей були переміщені внаслідок війни

450000

дітей віком від 6 до 23 місяців потребують харчової допомоги

15 млн

людей в Україні терміново потребують гуманітарної допомоги

Про нас

БО «БФ «ЗЕЛЕНА КРАЇНА» - це некомерційна організація, метою якої є охорона лісових масивів України, запобігання незаконному вирубанню лісових насаджень, розробка та застосування методів зниження рівня викидів оксиду вуглецю в атмосферу нашої Землі.

bottom of page